Veľkonočný pobyt

Dovolenka aj počas sviatkov

Ozdobiť vajíčka, upliesť korbáč, odmeniť koledníkov... tentokrát to ale môže byť inak. Hotelová izba, polpenzia, procedúry, zábavný program pre vás i vaše deti. Skúste zmenu a nechajte sa počas tohtoročných veľkonočných sviatkov rozmaznávať.

Skúste dovolenku počas Veľkej noci

Možno sa na Veľkú noc nezaobídete bez pečenia a zdobenia, no možno aj áno. Doprajte si cez sviatky patričný oddych a vyrazte na dovolenku. Veľa hotelov u nás aj v zahraničí ponúka ubytovanie aj cez sviatky, neváhajte ale s včasnou rezerváciou. Veľkonočný pobyt má jedinečnú atmosféru. Na svoje si prídu aj deti, pretože mnohé zariadenia pripravujú na Veľkú noc špeciálny program ako je hľadanie vajec a veľkonočných zajačikov, zdobenie vajíčok či rôzne animácie.

Kde sa vám bude na Veľkú noc páčiť

Prečo cestovať s nami?

Osobne overené

Chceme, aby ste o svojom pobyte mali maximum informácií. Hotely a penzióny pre vás starostlivo vyberáme a následne ich osobne overujeme, aby ste mali istotu, že budete so svojou dovolenkou spokojní.

Dovolenka pre každého

U nás si vyberiete, či už hľadáte luxusný wellness pobyt v zahraničí alebo len výhodné ubytovanie na Slovensku. Páry, rodiny s deťmi i seniori - s nami si môže užiť cestovanie každý.

Vernostný systém

Cestujte, užívajte si a za každý nákup u nás navyše získavajte vernostné body, ktoré vám zaručia zľavu na váš budúci pobyt. 1 vernostný bod = 0,035 € zľava na ďalšiu dovolenku

Čo si prečítať pred odjazdom?

TIPY TÍMU ZĽAVOKING, TO NAJLEPŠIE 7. 4. 2017

Najlepšie maďarské kúpele: Kam za dokonalým relaxom?

Na otázku "Čo je pre Maďarsko typické?" sa odpovede rôznia. Pre nás sú to ale predovšetkým celosvetovo vychýrené kúpele. Aké sú tie najväčšie? Aké sú tie najznámejšie? Čo sa kde lieči a kam sa oplatí ísť s deťmi? Na to všetko vám radi odpovieme.

TRAVEL HACKING 23. 8. 2017

Oslavujeme inak: sviatky v Česku, Poľsku a Maďarsku

Keď cestujeme do cudzej krajiny, snažíme sa mať všetko podchytené – doklady, ubytovanie, cestu a trebárs aj pár základných fráz. Napadlo vám ale niekedy pozrieť sa do kalendára cudzieho štátu? Pozor! Iný kraj – nielen iný mrav, ale aj odlišné sviatky.

Pokračovaním prehliadania týchto stránok dávate súhlas so spracovaním cookies v súlade so Zásadami ochrany osobných údajov. OK